سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
 
محمدعلی اصل سعیدی‌پور ،مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد،سرمایه‌گذاری بخش خصوصی،سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اعلام اینکه بیش از ۸ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بندرامیرآباد در دست اقدام است ، از بهره برداری اسکله رو رو ریلی تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی؛ محمدعلی اصل سعیدی‌پور  در نشست خبری با بیان اینکه در مجموع ۴۰ پروژه بخش خصوصی به ارزش تقریبی 20 هزار میلیارد ریال در حال بهره برداری و ساخت در بندر امیرآباد وجود دارد گفت احداث کارخانجات تولید آرد ، تصفیه روغن، خوراک دام ، ورک شاپ دریایی با اعتبار ۸ هزار و ۸۵۷ میلیارد ریال از سرمایه‌گذاری های در دست اقدام در بندرامیرآباد است.
مدیرکل بندرامیرآباد به ضرورت تکمیل پروژه مهم رو-رو ریلی در بندر امیراباد اشاره کرد و از برنامه‌ریزی های مدون و تخصیص اعتبار لازم جهت تکمیل و بهره برداری این پروژه قدیمی و به‌ جا مانده از قبل تا پایان سال خبر داد.
وی با تآکید بر اینکه بندرامیرآباد در آینده ای نزدیک به مرکز تجارت شمال کشور تبدیل می شود گفت عملیات تخلیه و بارگیری بندرامیرآباد طی دو ماهه آغازین سال جاری بیش از 572 هزار تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل  4 درصد رشد داشته است.
سعیدی پور در پایان تآکید کرد که بندرامیراباد به عنوان یک ثروت ملی بر روی نوار توسعه و بهره وری قرار گرفته و فرآیند روبه رشد خود را با برنامه ریزی و هدف گذاری و با هماهنگی سازمان بنادر و دریانوردی در دستور کار قرار داده است.
۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۵
تعداد بازدید : ۶۹۴
کد خبر : ۵۸,۱۷۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید