سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
 
بازدید  استاندار هرمزگان از بخش های مختلف بندر لنگه /تاکید بر فعالیت شبانه روزی با هدف افزایش سهم این بندر از صادرات غیر نفتی
استاندار هرمزگان در بازدید از مجموعه بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن تقدیر از عملکرد این بندر و ارگان های خدمات رسان بر ارائه خدمات ۲۴ ساعته در حوزه صادرات غیر نفتی تاکید داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی هرمزگان، "مهدی دوستی" استاندار هرمزگان در حاشیه شورای اداری شهرستان بندرلنگه، از زیر ساخت ها و فعالیت های بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان و مرکز قرنطینه نباتی در این بندر بازدید کرد.

استاندار هرمزگان در این بازدید ضمن تقدیر از آمار رو به رشد و رونق فعالیت های تجاری در این بندر افزود: با توجه به پتانسیل های موجود و فراهم بودن زیر ساخت های خدمات دریایی و بندری، از ارگان های فعال در حوزه صادرات خواست تا با ارائه خدمات ۲۴ ساعته روند صادرات در بندر لنگه را تسریع نمایند.

وی بر لزوم فعالیت ۲۴ ساعته و افزایش سهم صادرات کشور و استان از بندرلنگه که یک بندر صادراتی بوده تاکید کرد.

عسکری نسب مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن تشریح زیر ساخت های در دست احداث و آماده بهره برداری، به عملکرد این بندر در حوزه های مختلف تجاری از جمله صادرات، واردات و ترانزیت که حاصل عملکرد مشترک این اداره و ارگان های همکار از جمله گمرک، قرنطینه جهاد کشاورزی و سایر شرکت ها، تعاونی ها و فعالین اقتصادی است پرداخت.

گفتنی است، در پایان مهندس مویدی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، خدمات قرنطینه نباتی مستقر در بنادر و دریانوردی را تشریح نمود.

۶ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۱۰۳
کد خبر : ۵۸,۱۹۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید