جمعه ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱
 
اماکن ورزشی بنادر غرب هرمزگان آماده همکاری با تیم‌های ورزشی است
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: کمیته ورزش بنادر و دریانوردی غرب این استان آمادگی هرگونه همکاری برای در اختیار گذاشتن امکانات ورزشی این اداره به تیم‌های ورزشی ادارات دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی بندرلنگه، قاسم عسکری نسب، افزود: اماکن ورزشی اعم از خصوصی و دولتی در عمومی‌کردن ورزش، ایجاد انگیزه، جذب جوانان به ورزش قهرمانی و تربیت ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی نقش مهمی دارند.

وی ادامه داد: به منظور ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی، کمیته ورزش بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در حوزه‌های فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، بدن سازی و قایقرانی آماده هرگونه همکاری برای در اختیار گذاشتن امکانات ورزشی این اداره به تیم‌های ادارات و دیگر نهادها و علاقه‌مندان شهرستان است.

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در این رابطه به تفاهم نامه همکاری بنادر و دریانوردی و اداره آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: تیم منتخب والیبال ساحلی بانوان آموزش پرورش بندرلنگه به منظور حضوری موفق در مسابقات فرهنگیان این استان با استفاده از امکانات زمین والیبال ساحلی بنادر و دریانوردی بندرلنگه تمرینات خود را از سر گرفته است.

شایان ذکر است، بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان دارای پنج اماکن ورزشی در رشته‌های والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، سایت قایقرانی، سالن پینگ پنگ، باشگاه پرورش اندام و ورزش های رزمی است.

۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۲۰۷
کد خبر : ۵۸,۴۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید