جمعه ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱
 
استقرار تیم های امداد رسان بنادر غرب استان هرمزگان در روستای سایه خوش
مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه و غرب استان هرمزگان از استقرار گروهای امدادی و خدمات رسان بنادر غرب استان در روستای سایه خوش به منظور یاری رسانی به هم استانیهای آسیب دیده در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی "قاسم عسکری نسب" دراین باره اظهارکرد: در پی وقوع زمین لرزه مهیب بامداد امروز شنبه در هرمزگان سریعا سطح دو مدیریت بحران بنادر غرب استان با هماهنگی فرمانداری و مدیریت بحران شهرستان در روستای سایه خوش که کانون اصلی زلزله بود حضور یافته و مبادرت به راه اندازی اورژانس صحرایی بمنظور مداوای سرپایی مصدومان کردند.

وی ادامه داد: یک دستگاه خودرو آتش نشانی و آمبولانس همراه با تجهیزات موردنیاز در محل مستقر شده و به خدمات رسانی مشغول اند.

به گفته مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه و غرب هرمزگان؛ با هماهنگی صورت گرفته با اداره آتش نشانی و ایمنی اداره کل، آمادگی های لازم برای اعزام تیم های آتش نشانی وخدمات پزشکی به منطقه وجود دارد.

شایان ذکر است؛ زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد امروز شنبه استان هرمزگان را لرزاند که این زمین لرزه تاکنون ۵ کشته و ۳۹ زخمی برجای گذاشته است.

۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۱۴۰
کد خبر : ۵۸,۶۲۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید