جمعه ۲۸ اَمرداد ۱۴۰۱
 
بازدید معاون دریایی سازمان بنادر از بنادر شمالی بوشهر/ توسعه بنادر گناوه، دیلم و ریگ بوشهر در دستور کار
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با همراهی مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر از بنادر گناوه، دیلم و ریگ بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبي نسب؛مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر در جریان این بازدید اظهار داشت: بنادر شمالی بوشهر، از بنادر مهم تجاری کشور هستند و توسعه آنها در اولویت سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد.
وی بیان کرد: توسعه بنادر گناوه، دیلم و ریگ براساس طرح جامع در سه بازه زمانی پنج ساله پیش بینی شده است که پس از اتمام مطالعات برنامه های پنح سال نخست طرح یاد شده عملیاتی خواهد شد.
 
شکیبی نسب ادامه داد: پروژه های مدنظر قرار گرفته در راستای رونق معیشت مرزنشینان و همچنین امکان نقش آفرینی بیشتر بندرنشینان گناوه، دیلم و ریگ در تجارت منطقه ای است که با حساسیت ویژه ای دنبال می شوند.
 
وی یادآور شد: بنادر شمالی استان بوشهر از ظرفیت بالایی در حوزه تجارت و دریانوردی برخوردار است که به فراخور این ظرفیت باید زمینه برای توسعه فعالیت ها در این بنادر فراهم شود.
 
شکیبی نسب عنوان کرد: در بازدید معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ظرفیت های بنادر گناوه، دیلم و ریگ مورد بررسی قرار گرفت و همچنین راهکارهایی جهت توسعه زیرساخت های بنادر شمالی و همچنین بنادر جنوبی استان بوشهر ارائه شد.
 
مجید علی نازی در ادامه این بازدید با فرماندار گناوه دیدار کرد و در جریان آخرین وضعیت این بندر قرار گرفت.
۱۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۱۹
تعداد بازدید : ۶۰۱
کد خبر : ۵۸,۶۶۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید