پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
 
رفع مشکلات بانوان حوزه دریایی و بندری کارایی بانوان را در محیط کار افزایش می‌دهد/ استفاده از دانش و توانمندی آن‌ها در تمامی بخش‌های تخصصی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بر لزوم برطرف شدن مشکلات زنان سرپرست خانوار شاغل در این اداره کل تاکید کرد و گفت: رسیدگی به دغدغه‌های آن‌ها باعث ایجاد انگیزه، توان افزایی و کارایی بانوان در محیط کار را افزایش می‌دهد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "حسین عباس‌نژاد" به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مادر در جمع بانوان سرپرست خانوار شاغل در این اداره کل افزود: هدف از نام‌گذاری این روز، بزرگداشت مادران و فداکاری ها و تلاش های مداوم آنها است.

 وی با اشاره به مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر تاکید بر تهیه سازوکار مناسب و قانونی حمایت از زنان سرپرست خانوار، گفت:یکی از راهبردهای سازمان بنادر بهره گیری از تخصص و توانمندی بانوان در مسئولیت‌های مختلف  بوده  که انجام این مهم نتایج بسیار مطلوبی را در پی داشته است .

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این رابطه خواستار توجه به مسائل و مشکلات و رسیدگی به دغدغه‌های آنها در راستای افزایش انگیزه و استفاده از تجربه و دانش‌ بانوان در محیط کار شد.

 گفتنی است؛ پیش از صحبت‌های مدیرکل بنادر استان، بانوان سرپرست خانوار در راستای بهبود وضعیت موجود و کاهش دغدغهها به ارائه مسائل، مشکلات و انتظارات خود پرداختند.

برطرف شدن مشکلات مالی از طریق پیگیری تخصیص وام، در اولویت قراردادن تخصیص منازل مسکونی، پیگیری برای تبدیل وضعیت از راه‌های قانونی، حمایت در زمان بازنشستگی، استفاده از دانش و تجربه کاری بانوان توانمند در بخش های تخصصی دریایی و بندری از مهم‌ترین تصمیم‌های این نشست بود که مقرر شد توسط مسئول امور بانوان و دفتر مدیرکل پیگیری شود.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۸:۵۹
تعداد بازدید : ۹۸
کد خبر : ۶۲,۸۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید