پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
 
بازدید اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از جزیره ابوموسی /ابراز رضایت اعضای کمیسیون اصل نود از طرح های در حال اجرای حوزه دریایی و بندری در این جزیره
رییس و اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی غرب این استان با حضور در جزیره راهبردی ابوموسی از ظرفیت های دریایی و بندری این جزیره بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، در این بازدید که مهدی دوستی استاندار و مرتضی سالاری مدیر اداره  بنادر  و دریانوردی لنگه و غرب استان  اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی را همرای می کردند، ظرفیت موجود و زیرساخت‌های جزیره راهبردی ابوموسی در بعد دریایی، بندری و عمرانی توسط  سالاری تشریح شد.

بررسی مسائل و مشکلات و اقدامات انجام شده برای مردم ساکن در این جزیره از جمله دیگر برنامه‌های سفر کمیسیون اصل 90 به جزیره ابوموسی بود.

گفتنی است؛ مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه و غرب هرمزگان آخرین وضعیت  طرح های عمرانی در دست اجرا و مطالعه سازمان بنادر در جزیره ابوموسی به سمع و نظر  اعضای این کمیسیون رساند.

   ساختمان مرجع دریایی با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی، طرح های دیوار پیرامونی، ترمینال و کریدور مسافری از جمله گزارشاتی بود که تشریح  و اعضای این کمیسیون نیز از روند پیشرفت و پیگیری طرح ها حوزه دریایی و بندری در این جزیره  ابراز رضایت کردند.

۴ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۴۵
تعداد بازدید : ۸۷
کد خبر : ۶۲,۹۹۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید